Jūsų reklamos vieta

Restoranas

Published on sausio 7th, 2017 | by Kiškutis

0

Nesupratau Jūsų klausimo!

Pinterest

Vieta: Grill London, Saltoniškių g. 9, Vilnius (PLC Panorama)

Laikas: 2016-12-23

Lankytasi dviese

Užsisakyta: dienos sriuba – Ribolita (1,9 EUR), vištienos krūtinėlės kompleksas (5,2 EUR), citrinų, medaus ir imbierų sulčių arbata (2,5 EUR)

Palikti arbatpinigiai: 0,0 EUR

Kiškutis yra buvęs Grill London Vilniaus g. 33, Vilniuje, kažkada ten pietavo. Ir labai labai seniai norėjo išbandyti Panoramoje įsikūrusį Grill London. Būtinai reikia paminėti, kad Kiškutis nesupranta žmonių, kurie laukia eilėje prie durų, kad patektų į šį ar kokį kitą restoraną. Kiškutis mano, kad, jeigu jau nėra laisvų staliukų norimame restorane, visada galima eiti kur nors kitur, grįžti namo, kitą kartą rezervuoti staliuką. Kam laukti toje eilėje? Svarbiausia, kad Grill London neprilygsta jokiam restoranui, kuris turėtų bent pusę Michelin žvaigždutės. Tai kokio velnio ten toj eilėj stovėt?.. Niekaip Kiškutis nepagauna. (toli iš salės pasigirsta: dėl kainų. Kiškutis: mhm…)

Dar vienas svarbus dalykas, kurį jau, draugai, turėjote pastebėti, Kiškutis mėgsta puikų klientų aptarnavimą, jeigu tokio negauna, pyksta, o jo pyktis paliečia visas padavėjas, pardavėjas ir t.t. Būna – tiesiog kentėk, aptarnaujantis personale! Kiškutis tada žaidžia be taisyklių ir nejaučia jokio gailesčio. Šį kartą nebuvo labai baisu, kraujas nepralietas, tačiau, kai Kiškutis atėjo į restoraną ir prieigose laukė, kol bus pasitiktas administratoriaus ar kito darbuotojo, pamatė, kad į jį nelabai kreipiamas dėmesys. Tada buvo – WTF?! “Toks” restoranas, o niekas nepasitinka?.. OK.

Kiškutis lūkuriavo, dairėsi kompetentingo darbuotojo ir tik pamatęs pirmąją darbuotoją pasiteiravo, ar restorane yra laisvas staliukas dviems. Darbuotoja atsakė, kad vieni klientai atsiskaito, išeidinėja. Kiškutis nesuprato jos atsakymo. Kiškučiui visiškai nerūpėjo, ką daro kiti klientai, todėl darbuotojos pasakyti žodžiai jam nebuvo svarbūs. Kiškutis darbuotojos paklausė, ar reikės palaukti, kol bus atlaisvintas nors vienas staliukas ir stovėti šalia kasos aparato. Darbuotoja Kiškutį nužvelgė pačiu nemaloniausiu žvilgsniu, kuris tiesiog šaukte šaukė: “ŽINOMA, JOPTARARAI, PRINCESE, TU PRIVALĖSI LAUKTI!”. O iš darbuotojos lūpų Kiškutis išgirdo stebuklingą: “Nesupratau Jūsų klausimo”. Ir kaip Kiškučiui reikėjo paaiškinti darbuotojai, jog restorano prieigose laukiančių klientų eilė nėra visiška norma? Kiškutis nesivėlė į diskusijas, jis tik paėjo toliau nuo restorano ir pamanė palauksiąs dvi minutes, jei per jas neatsiras nei vienas laisvas staliukas, Grill London praras du penktadieninius lankytojus. Visų dideliam džiaugsmui, po mažiau nei dviejų minučių atsirado laisvas staliukas ir Kiškutis su draugu galėjo prisėsti, papietauti. Bet sėsdamas pietauti Kiškutis žinojo, kad padavėja jo nemėgsta. Tiesa, Kitškutis jai simpatijos irgi nejautė. Abipusė antipatija… Awww… Kaip gražu.

Čia pasakojimas galėtų ir baigtis, tačiau neaprašyti maisto, kuris buvo valgomas, na, negalima. Nes, manau, kad skaitytojai visai tikisi ir šio įvertinimo, o ne tik pykčio proveržio padavėjos adresu. Sriubos neaprašinėsiu, nes nepamenu jos skonio. Kaip jau suprantate, jos skonis tikrai (tikrai!) nebuvo įsimintinas, vertas dėmesio, didesnių pagyrų. Burgeris (vištienos krūtinėlės kompleksas) buvo geras, tačiau, jei paklaustumėt, ar puikus, atsakyčiau, kad ne. Bet, ar 5,2 EUR yra daug už skrandžio užkišimą? Dabar, prie euro, tai čia visai nedaug, todėl už tokią pinigų sumą net nesitiki kažko WOW. Burgeris ir nebuvo wow.

Arbata? Brangi. Paverčiame 2,5 EUR į litus ir gauname 8,63 Lt. Nepirkau aš niekad prie lito arbatos už beveik 10 litų. Ką? Sakysit, kad dabar prasigyvenau? Joptararai, nė velnio. Geriau gyvenau, kai studentas buvau, ir tėvai mane išlaikė. Ir net tada arbata už 10 Lt man buvo prabanga. O dabar?.. O dabar turime eurą ir arbatą už 2,5 EUR. Takaja life baby. Bet arbata buvo skani, imčiau dar kartą. Va, pagyriau Grill London. Gerą visai arbatą darot, chebryte. Galit pavadinimą pakeisti į kokį Tea London.

Šia labai linksma gaida baigiu rašliavą ir einu miegoti.

Labanaktis.

Kiškutis

 

Share and Enjoy

  • Facebook
  • Twitter
  • Add to favorites
  • Email
  • RSS


About the Author

Kiškutis

Food criticParašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Back to Top ↑